Logo

Blog o JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3 i 4. Porady jak pisać dobrej jakości kod, tutoriale, nowości.

Falsy Values

Falsy Values, to kolejny polski event poświęcony w 100% frontend'owi JavaScript'owi. Cieszy mnie, że w końcu coś ruszyło w Polsce i są zapraszani najlepsi z najlepszych :). Druga dobra wiadomość, to taka, że na tym evencie będę.

Jest to już druga impreza organizowana przez Damiana. Pierwsza odbyła się w październiku (Front-Trends) i też na niej byłem. Będę musiał napisać o tej imprezie. Różnicą między pierwszym a drugim eventem jest to, że przez pierwsze dwa dni są prowadzone workshop'y. Trzecim dniem będzie docelowa konferencja.

Idea jak najbardziej fajna. Szczególnie z tymi workshopami, bo będzie można sprawdzić się w praktyce a nie tylko rozmawiać i teoretyzować.

Ja wybieram się na ten o node.js, który będzie trwał dwa dni. Mam nadzieję, że uda mi sie zgłębić wiedzę o tym, bo na chwilę obecną nie mam o tym zielonego pojęcia. Tzn. słyszałem o tym, ale nigdy nie praktywowałem. Nadarzy się idealna okazja aby poznać szczegóły.

Zastanawiałem się jeszcze nad HTML5 z Tantek'iem Çelik, ale doszedłem do wniosku, że o tym można dużo poczytać w sieci.

Dostępne są jeszcze dwa workshop'y: o tworzeniu gier oraz o wprowadzeniu do JS.

Prawda jest taka, że gdybym mógł to bym chciał być na wszystkich :).

Na konferencji nie zabraknie m.in. Douglasa Crockforda. Po szczegóły konferencji odsyłam na stronę eventu.

Autor wpisu

Piotr cichosz (shpyo) — Front-end developer Twórca kilku serwisów internetowych oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Ender

24.03.2011 Ender

Ilość gości zapowiedzianych na tą konferencję robi wrażenie, podobnie jak ich nazwiska. Oj, będzie ciekawie, tak jak ciekawie było na Front-Trends.

Gavatar Michal Be.

24.03.2011 Michal Be.

Piszesz że event jest poświęcony w stu procentach front-endowi po czym stwierdzasz że idziesz na workshop z node.js który jest serverside Javascriptem więc chcąc-niechcąc backendem:). I nie wspomniałeś o najciekawszym chyba warsztacie, ECMAScript 5 Workshop prowadzonym przez Andrea Giammarchiego, osobiście pewnie tam się wybieram. Pozdrawiam i do zobaczenia na FV.

Dodaj komentarz