Logo

Blog o JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3 i 4. Porady jak pisać dobrej jakości kod, tutoriale, nowości.

Internet Explorer jako atrakcyjna postać anime? Tylko w Singapurze

Najbijanie się z IE to już pewnego rodzaju normalność. Za każdym razem, gdy w sieci pojawia się coś o IE, to zawsze znajdzie się jakiś hejter, który dla zasady napisze, że woli jednak Chrome czy Firefox. Ekipa odpowiedzialna na IE w Singapurze poszła zdecydowanie inną ścieżką i postanowiła wykorzystać postać anime jako zachęty na Internet Explorera.

Pomysł dość nietypowy i robi furorę w sieci. Bohaterką jest Inori, która reprezentuje najnowsza wersję IE. W specjalnym trailerze Inori ucieka przed wirusami. Gdy wirusy już prawie ją mają, niczym Songo z Dragon Balla a może któraś z Czarodziejek z Księżyca lub inny superbohater nabiera mocy i rozprawia się z wrogami.

Z resztą, zobaczcie ten emocjonujący film:

Inori ma swój fanpage na FB. Jak na prawdziwą postać anime posiada nawet swoją biografię i takie dane jak wzrost czy grupa krwi (sic!)! Czy akcja przyniosła zamierzony efekt? Ciężko powiedzieć. Dowodem na sukces chyba są już pierwsze cosplaye :).

Złośliwi już zacietają ręce na pierwsze wersje Inori w wersji hentai :)

W Polsce takie coś by nie przeszło :).

via creative blog

Autor wpisu

Piotr cichosz (shpyo) — Front-end developer Twórca kilku serwisów internetowych oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Ewelina

09.11.2013 Ewelina

Ja tam się nie mogę doczekać, jak w niniejszym anime zostanie zaprezentowane Google Chrome, FireFox.... :D Kto wie, może jako pomocnik głównej bohaterki pojawi się Bing w zwierzęcej postaci, walczący z Pandą i Pingwinem? :D Jasny gwint muszę o tym i u siebie napisać, bo to materiał na dłuższy wywód ;)

Dodaj komentarz