Logo

Blog o JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3 i 4. Porady jak pisać dobrej jakości kod, tutoriale, nowości.

Jak dobrym jesteś koderem HTML / CSS?

  • 08.09.2011 16:00:38
  • CSS
  • 4

Twierdzisz, że jesteś dobrym koderem tzn. front-end developerem? Już 20 października będzie ku temu wyśmienita okazja. Tego dnia rozpocznie się CSS off, konkurs w którym będzie wyłoniony najlepszy koder.

Nagrody

Do wygrania, za pierwsze miejsce będzie MacBook Air oraz dodatki. Miejsca drugie i trzecie też będzie nagrodzone. Dodatkowo najlepsze 25 prac będzie upublicznione.

Zadanie

Twoim zadaniem będzie przygotowanie szablonu strony na podstawie przygotowanej grafiki w PSD. Żeby było ciekawiej, każdy szablon będzie rygorystycznie sprawdzony pod prawie każdym aspektem m.in.:

W jury będzie m.in. Chris Coyier znany z css-tricks.com.

Jak dla mnie zapowiada się fajna zabawa. Będzie można sprawdzić się ze wszystkimi koderami. Do tego jeszcze fajne nagrody do zdobycia.

Ktoś ma zamiar spórbować? :)

Autor wpisu

Piotr cichosz (shpyo) — Front-end developer Twórca kilku serwisów internetowych oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Michał Mech

08.09.2011 Michał Mech

Ja chcę, ja chcę ;)

Gavatar Angelika Wincenta Yzoja

08.09.2011 Angelika Wincenta Yzoja

ja chcę, ja! ja też!

Gavatar Kamil

12.09.2011 Kamil

Zapisałem się do tego konkursu, ale czekam jak skomplikowany dadzą PSD - jak za dużo roboty lub nie będę miał czasu to sobie odpuszczę. Aczkolwiek fajna sprawa :)

Gavatar Erni

11.10.2012 Erni

I po co ta kompatybilność z IE6?

Dodaj komentarz