Logo

Blog o JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3 i 4. Porady jak pisać dobrej jakości kod, tutoriale, nowości.

meet.js summit - kompletnie darmowa konferencja front-end w Poznaniu!

W Polsce zaczyna się bardzo dużo dziać jeśli chodzi o eventy związane z javascriptem i front-endem. Wszystko to za sprawą kilku osób. Damian Wielgosik (aka Ferrante, ogranizator takich imprez jak Front-Trends i Falsy Values) właśnie ogłosił, że w Poznaniu będzie kompletnie darmowa konferencja front-endowa.

O samej imprezie

Wszystko odbędzie się 14 stycznia 2012 w Poznaniu w Centrum Wykładowym PP (ul. Piotrowo 2). Każdy uczestnik może wejść na imprezę zupełnie za darmo (trzeba się tylko zarejestrować). Dodatkowo jeżeli czujesz się na siłach i chcesz coś ciekawego powiedzieć, to możesz zostać speaker'em :). Znani są już pierwsi prelegenci m.in. Michał Budzyński (ogranizator OnGameStart), Marek Stępień (senior web developer w Interii) czy Karolina Szczur.

W "cenie" jest też impreza oraz posiłek!

Rejestracja, szczegóły na oficjalnej stronie meet.js summit.

meet.js

Impreza z sama w sobie jest rozszerzeniem mniejszych spotkań entuzjastów webowych - meet.js - które odbywają się cyklicznie w czterech miastach: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław.

Autor wpisu

Piotr cichosz (shpyo) — Front-end developer Twórca kilku serwisów internetowych oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar gee

25.11.2011 gee

Spoko impreza, pasowało by się wybrać. Tym bardziej, że jest za darmo :) Popieram takie inicjatywy.

Dodaj komentarz